Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Garage Edition – wizualizacja pokoju

Monochromatyczny, designerski projekt dziecięcego pokoju – czy takie rozwiązanie będzie dobrym pomysłem? Przecież przyzwyczailiśmy się do tego, żeby dziecięce pokoje urządzać w żywych kolorach! Projektanci Mebelev Polska łamią wszelkie stereotypy. Przed Wami Garage Edition – projekt chłopięcego pokoju, w którym przeważają kolory: czarny i biały.

Białe meble modułowe Q-bix i łóżko-samochód serii NEO tworzą wewnętrzną geometrię pomieszczenia, a czarne detale: pościel, worek-siedzisko, dekoracyjny nadruk na ścianie, nadają wnętrzu stylu. Nie zapomnieliśmy również o odcieniach kolorystycznych, które nadają wnętrzu przestronności i przytulności. Szare tapety wizualnie powiększają ściany, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Niebieskie akcenty: krzesło, naklejka na łóżku, dekoracyjna skrzynia oraz zabawki i akcesoria nadadzą pokojowi wielowymiarowości. Drewniana podłoga w ciepłym odcieniu, żywe kwiaty i lekkie zasłony – najlepszy sposób, żeby nadać przytulny nastrój i ożywić pokój.

Podoba się Wam wystrój Garage Edition? Bieżcie i kopiujcie: wszystkie meble z czarno-białego projektu można znaleźć pod danym tekstem i kupić za pomocą jednego kliknięcia.