Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa – łóżko piętrowe dla chłopców

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa – łóżko piętrowe dla chłopców

Spełnij marzenia swoich pociech i stwórz dla nich wspaniałą przestrzeń do nauki i zabawy. Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić niezbyt duży pokój dla rodzeństwa, to doskonałym rozwiązaniem będzie łóżko piętrowe.

Dla chłopców dobrze sprawdzą się modele, które swoim wyglądem przypominają ciężarówki z lawetą, na której znajdują się miejsca do spania. Na pewno przypadną one do gustu wszystkim małym miłośnikom motoryzacji.

Takie innowacyjne łóżka piętrowe, które nawiązują do zainteresowań malucha to doskonały sposób na pokazaniu mu, że wspierasz jego zainteresowania, a jednocześnie decydujesz się na wybór rozwiązania, które jest nie tylko ładne, ale i w pełni bezpieczne.

Seria Truck to kolekcja, w której znajdują się łóżka dziecięce stworzone na podobieństwo ciężarówek marki Scania. Dostępne są modele jednoosobowe, a także dwuosobowe w wersji piętrowej.

Dzięki temu, że obudowa została wykonana w wersji 3D wygląda bardzo wiarygodnie i sprawia, że Twoja pociecha może poczuć się jak kierowca ciężarówki. Natomiast barierki nie tylko ozdabiają łóżko, ale również zwiększają jego bezpieczeństwo.

Kiedy najlepiej zdecydować się na łóżko piętrowe:

– jeśli mieszkasz w bloku, a pokój który dzielą za sobą dzieci jest niewielkich rozmiarów,
– Twoje dzieci nie boją się wysokości,
– zależy Ci na funkcjonalnym zaaranżowaniu wnętrza,
– szukasz ciekawych i pobudzających wyobraźnię rozwiązań.

Jeśli chcesz żeby wnętrze, w którym mieszkają Twoje dzieci było spójne to warto do łóżka z serii Truck dokupić również szafę przypominającą ciężarówkę. Znajdziesz je w naszej ofercie, w trzech różnych kolorach: niebieskim, zielonym lub pomarańczowym. Każda z nich posiada 3 szuflady, a także drążek na wieszaki, dzięki czemu bez problemu zmieścisz w niej ubrania swoich pociech

szafa dla chłopca w kształcie ciężarówkiłóżko dziecięce w kształcie ciężarówkiłóżko piętrowe w kształcie ciężarówki?

Tak zaprojektowany i odpowiednio wyposażony pokój stanie się idealnym miejscem do wspólnych zabaw z kolegami i rodzeństwem. Pozwoli Twoim dzieciom przenieść się do krainy marzeń, w której będą mogli usiąść za sterami ciężarówki i pojechać nią w daleką drogę albo stanąć do rywalizacji na torze wyścigowym. Wszystko zależeć będzie tylko od ich wyobraźni.