Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Seria Uno – łóżeczka inspirowane sportowymi autami premiumGrand Touring Cars

Seria Uno to aż pięć różnych modeli łóżeczek, które przywodzą na myśl sportowe auta klasy premium, takie, które często biorą udział w wyścigach Grand Touring Cars – wyścigów mocno podrasowanych wersji zwykłych seryjnie produkowanych samochodów jeżdżących na co dzień po drogach. Podobnie jak auta klasy premium, łóżeczka serii Uno odznaczają się bogatym wyposażeniem. Oprócz boków wykończonych wodoodpornym laminatem (chroniącym przed skutkami zachlapania wodą i promieniowania UV), na których umieszczono realistyczny wydruk 3D przedstawiający karoserię auta, wszystkie łóżeczka mają dołączony przestrzenny przód. Te wykonane z tworzywa elementy do złudzenia przypominają przednie spojlery, zderzaki, reflektory, osłony chłodnic i fragmenty masek prawdziwych samochodów. Wszystkie łóżka standardowo są sprzedawane z materacem welurowym, który za dopłatą można zamienić na materac w pokryciu wykonanym z alcantry – delikatnego i zarazem wytrzymałego materiału, stosowanego na obicia foteli w samochodach z klasy premium, który fakturą przypomina gładką skórę zamszową.

Łóżko samochód Alfa S4

Łóżko samochód Alfa S4 jest dostępne w trzech różnych kolorach: niebieskim, czerwonym i białym. Posiada też w tylnej części spoiler, który z powodzeniem może pełnić funkcję półki na zabawki, lampkę nocną czy potrzebne drobiazgi. Można je dodatkowo wyposażyć w podświetlenie naśladujące lampy umieszczane pod podwoziami samochodów. Do łóżka można także dokupić komplet dwóch felg plastikowych, dzięki czemu łóżko będzie w jeszcze większym stopniu przypominać prawdziwe auto.

Łóżeczko z serii Uno – Golden

Model Golden jest dostępny w kolorze żółtym – ciepłym, wpadającym delikatnie w pomarańczowy. Można do niego dokupić podświetlenie oraz zamówić miękki, pokryty materiałem spoiler, który może być używany jako zagłówek lub oparcie. Można także zdecydować się na zakup materaca z pokryciem z wytrzymałej alcantry w wersji Sport z dwoma czarnymi pasami, malowanymi zwykle na dachach i maskach sportowych samochodów wyścigowych.

Łóżko samochód Alfa S6

Łóżko samochód Alfa S6 można doposażyć w miękki spoiler-zagłówek pokryty tkaniną. Jest też możliwość zamówienia podświetlenia spodu łóżka oraz materaca Sport, z pokryciem z eleganckiej i łatwej w konserwacji i czyszczeniu alcantry.

Łóżeczko z serii Uno – Beta

Model Beta jest dostępny w aż pięciu kolorach: czerwonym, niebieskim, różowym, czarnym oraz białym. Można ulepszyć jego wygląd, kupując także miękki, materiałowy spoiler, materac z alcantry typu Sport oraz zamawiając system oświetlenia.

Łóżeczko z serii Uno – Star

Model Beta z serii Uno można zamówić w jednym z kilku kolorów. Podobnie jak inne modele można dokupić do niego specjalne podświetlenie dodające niesamowitego klimatu tuningowanego auta oraz zdecydować się na tylny spoiler, który jest obity miękką tkaniną. Istnieje też możliwość wyposażenia łóżka w materac z alcantry zamiast welurowego.

Czy wiesz, jakie auta mogą startować w wyścigach Grand Touring Cars?

Wyścigi aut GT (Grand Tourer) to rywalizacja aut opartych na seryjnie produkowanych, komfortowych i luksusowych modelach, dopuszczonych do ruchu ulicznego, która jest prowadzona od lat 50. XX wieku. Wyścigi odbywają się pod patronatem międzynarodowej organizacji FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) i są organizowane w kilku klasach pojazdów. W klasie GT3 homologację wyścigową mają między innymi BMW B6 i M6 GT3 – oparte o seryjne auta BMW serii 6, Chevrolet Camaro GT3 czy Mercedes SLS AMG.