Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 517 450 427

Czego szukasz?

Łóżko samochód Beta oraz łóżko Volt – trójwymiarowe modele aut

W serii Evo są do wyboru dwa modele: łóżko samochód Beta – Evo oraz łóżko Evo Volt. Oba łóżka są wyposażone w przód oraz boki wykonane jako trójwymiarowe, przestrzenne bryły z tworzywa ABS, używanego także przy produkcji elementów prawdziwych samochodów. Dzięki temu łóżka wyglądają niezwykle realistycznie – jak wierna makieta prawdziwego samochodu. Wystające boczne lusterka, poszerzone nadkola i nadproża, przetłoczenia na drzwiach – wszystko to sprawia, że patrzący mimowolnie chce chwycić za klamkę i otworzyć drzwi. Niskoprofilowe opony, wyraźnie widoczne elementy ozdobnych felg i olbrzymie tarcze hamulcowe podkreślają sportowy charakter auta, które sprawia wrażenie, jakby za chwilę miało ruszyć z piskiem kół.

Łóżko samochód Beta – wiele możliwości

Model Evo Beta (łóżko samochód Beta) jest dostępne w aż 7 kolorach do wyboru. Można wybrać wersję z miękkim zagłówkiem lub bez niego. Do łóżka można też dokupić świetnie wyglądające i bardzo praktyczne podświetlenie LED.

Łóżeczko Evo Volt – urzekający design

Łóżeczko Volt można kupić w jednym z pięciu kolorów. Jest dostępne w wersji z miękkim, materiałowym zagłówkiem lub bez. Na życzenie klienta łóżeczko może być wyposażone w podświetlenie spodu oraz ledowe światła przednie.

BMW Motosport – legenda motoryzacji

Niewiele jest firm, które w takim stopniu kojarzą się z pięknymi samochodami o znakomitych osiągach jak bawarska BMW. Jej oddział zajmujący się tworzeniem sportowych odmian seryjnych pojazdów, które są oznaczane literą M (od Motosport), powstał w 1972 roku. Początkowo projektowano wyłącznie samochody przeznaczone jedynie do wyścigów, jednak z czasem skoncentrowano się ulepszaniu zwykłych, drogowych konstrukcji. Pierwszymi autami z literką M były BMW serii 5 z 1974 roku. Firma do dziś wypuszcza modele sygnowane literką M w obrębie większości swoich serii, które niezmiennie budzą wielkie emocje wśród miłośników motoryzacji.