Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Neo – najbogatsze wersje łóżeczek

Seria Neo to topowe łóżeczka w ofercie firmy, w których zastosowano najlepsze rozwiązania. Wszystkie łóżeczka mają przestrzenny, trójwymiarowy przód wyglądający dokładnie jak w prawdziwym samochodzie oraz wykonane w tej samej technologii boki. Oba te elementy sprawiają, że łóżeczko wygląda zupełnie jak zaparkowane w dziecięcym pokoju auto. Łóżeczka Neo mają podnoszony materac z dwuwarstwowej, termoelastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając zdrowy i komfortowy sen. Materace mogą mieć pokrycie welurowe lub wykonane z alcantry w dwóch różnych wariantach: Sport – z dwoma kolorowymi pasami lub 3D silnik z wizerunkiem trójwymiarowego silnika i różnych podzespołów prawdziwego samochodu. Materace w łóżeczkach serii Neo są podnoszone, co zapewnia dostęp do wygodnego schowka, który można wykorzystać jako miejsce do trzymania pościeli czy przechowywania zabawek.

Neo Beta – bogate wyposażenie i wiele opcji dodatkowych

Model Neo Beta jest dostępny w sześciu kolorach. Można do niego zamówić dodatkowe podświetlenie i świecące przednie reflektory. Na liście opcji znajduje się także miękki, materiałowy zagłówek i materac z dowolnym pokryciem.

Neo Volt – łóżko marzeń z wielkimi możliwościami wyboru

Model Neo Volt występuje w pięciu różnych kolorach, na życzenie można go doposażyć w przednie światła oraz podświetlenie spodu łóżka. Do wyboru są trzy różne pokrycia materaca. Jest też możliwość zamówienia pokrytego materiałem spojlera, pełniącego funkcję zagłówka.

Neo Beta Exclusive – flagowy model

Model Neo Beta Exclusive jest flagowym produktem firmy Mebelev – to concept car, który właśnie został wdrożony do produkcji. Są w nim przednie światła led uruchamiane dotykiem, których intensywność świecenia można zmieniać za pomocą ściemniacza, oraz programowalne podświetlenie spodu łóżka typu led o szerokich możliwościach zmiany barwy światła. Jest wyposażone w podnoszony materac typu 3D silnik, kryjący wygodny schowek oraz miękki zagłówek. Model Neo Beta Exclusive ma też niesamowite, obracające się koła.

Od concept car do samochodów przyszłości

Każdy miłośnik motoryzacji zna określenie concept car – nazywa się tak pojazdy przyszłości, które zawierają nowatorskie rozwiązania techniczne i stylistyczne, które z czasem zostaną wprowadzone do produkcji. W przeszłości było tak z wszystkimi systemami, które dziś są nieodłącznymi elementami współczesnych aut – ABS-em, pirotechnicznymi napinaczami pasów bezpieczeństwa czy systemami kontroli trakcji. Dziś wiele nowości kryje się w systemach elektronicznych. Wyświetlacze head-up, systemy kompleksowego zarządzania funkcjami pojazdu powoli stają się standardem. Konstruktorzy aut przyszłości koncentrują się teraz na poprawie bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów przez poszerzenie autonomii pojazdu – wykrywanie przeszkód i przewidywanie możliwości kolizji oraz na integracji pokładowych systemów informatycznych z infrastrukturą drogową. Wszystko po to, by auta były coraz lepsze.