Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Łóżko samochód ciężarówka – świat wyścigów Truck Racing w dziecięcej sypialni

Fantastyczne łóżko samochód ciężarówka to mebel, który zachwyci każde dziecko. Wielka kabina nowoczesnego ciągnika siodłowego o opływowym kształcie pobudzi wyobraźnię i pozwoli przenieść się w świat wyścigów ogromnych ciężarówek. Które dziecko oprze się wizji szalonej jazdy po torze wyścigowym wielotonowym, ryczącym potworem o wielkiej mocy? Seria Truck to najbardziej spektakularne z całej oferty firmy Mebelev łóżko samochód ciężarówka Truck +1 oraz jego wersja piętrowa Truck +2. Łóżko jest wykonane z płyty meblowej MDF o właściwościach zgodnych z zaleceniami dla materiałów stosowanych do produkcji mebli dla dzieci. Pokrywa je nadruk 3D wysokiej rozdzielczości przedstawiający piękne, nowoczesne ciężarówki. Płyty są dodatkowo zabezpieczone laminatem, który zapewnia wysoką trwałość i chroni przed promieniami UV oraz zachlapaniem. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone tak, by nie stanowiły zagrożenia dla dzieci.

Truck +1 – łóżko pojedyncze

Łóżko samochód ciężarówka Truck +1 ma dwie wysuwane półki do przechowywania odzieży oraz dużą półkę, gdzie można ustawić dziecięce zabawki. Posiada także dużą i bardzo praktyczną skrzynię do przechowywania pościeli. W konstrukcję łóżka jest wbudowana szafa. Jej górna część jest zasłaniana chowającą się wewnątrz roletą. W tej części można zainstalować drążek do wieszania ubrań lub zamocować dwie półki. Dolna część szafy to trzy spore szuflady. Dwie górne nieco płytsze i dolna głębsza. Szuflady umieszczono na odpornych na obciążenie i solidnych prowadnicach.

Truck +2 – łóżko podwójne

Wersja Truck +2 to łóżko samochód ciężarówka w wariancie piętrowym. Górne miejsce do spania jest pomysłowo wkomponowane w całość dzięki stylizacji na platformę do przewożenia samochodów wyścigowych. Płyta z nadrukiem przedstawiającym sportowe auto pełni rolę barierki chroniącej śpiące na górze dziecko przed wypadnięciem. Po bokach łóżka są umieszczone dwie wygodne drabinki stylizowane na wsporniki podtrzymujące górną platformę ciężarówki.

Szafa Truck

W serii Truck dostępna jest też osobna szafa, stylizowana na kabinę ciężarówki. Można ją wykorzystać jako uzupełnienie łóżek Truck +1 i Truck +2 lub z dowolnym innym łóżkiem z kolekcji firmy Mebelev. Szafa posiada trzy obszerne szuflady umieszczone w części dolnej: dwie płytsze i jedną głębszą. W części górnej, zasłanianej odsuwaną w górę roletą, znajduje się miejsce do zamocowania drążka na ubrania lub wstawienie półek.

Wyścigi ciężarówek

Pierwsze wyścigi ciężarówek odbywały się w Stanach Zjednoczonych pod koniec ubiegłego wieku i bardzo szybko pojawiły się także w Europie. Dziś imprezy tego typu odbywają się na większości torów wyścigowych, także na słynnym Nürburgringu. Biorą w nich udział pojazdy o masie przekraczającej 5,5 tony, wyposażone w silniki o mocy ponad 1000 koni mechanicznych, które mogą się rozpędzać do prędkości 160 km na godzinę w około 5 sekund. Co roku odbywają się Mistrzostwa Europy w Wyścigach Ciężarówek, w których kierowcy rywalizują podczas serii wyścigów rozgrywanych na różnych torach.