Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Łóżko dla dziecka jak z bajki

Łóżko dla dziecka jak z bajki

Coraz więcej rodziców decyduje się na wybór oryginalnego łóżka w ciekawych kształtach, kolorach z unikalnymi zdobieniami itd. Producenci wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, zapewniając różne bajkowe i kolorowe modele łóżek. Są one nie tylko wygodne, bezpieczne, ale przede wszystkim stanowią doskonałe urozmaicenie w pokoju dziecięcym.

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić różne ciekawe propozycje dotyczące bajkowych, oryginalnych łóżek dla dzieci w niebanalnych kształtach, kolorach i wzorach. Jako przykładami posłużymy się przede wszystkim łóżkami w kształtach różnych samochodów, które są naszą specjalnością.

Łóżko na “czterech kółkach”

Dzieci od najmłodszych lat mają swoje zainteresowania. Wiele maluchów inspiruje się pasjami typowymi dla osób dorosłych, np. motoryzacją. I chociaż same jeszcze nie są w stanie usiąść za kierownicą, niejednokrotnie pałają większą miłością do aut niż starsi członkowie rodziny. Takie pasje warto wspierać, ponieważ wpływają one na rozwój dziecka i jego ciekawość świata. Nawet jeśli za kilka lat pasja do samochodów minie, to jednak wspierając pasje malucha utwierdzamy go w przekonaniu, że warto interesować się różnymi dziedzinami, zgłębiając wiedzę i szkoląc umiejętności. Wybierając dla dziecka łóżko (czy inne rodzaje mebli) nawiązujące do jego pasji, nie tylko sprawiamy mu wielką radość, ale również pokazujemy, że jego zainteresowania są dla nas ważne. Jeśli więc nasz syn lub córka (w końcu dziewczynki też mogą lubić auta!) są zafascynowani motoryzacją, doskonałym pomysłem będzie mebel nawiązujący do ich pasji, np. łóżko-samochód Alfa lub ciężarówka – stosownie do zainteresowań malucha.

Wybierając tego rodzaju mebel możemy mieć pewność, że jest on całkowicie wygodny, bezpieczny i spełniający najważniejsze standardy użytkowe. Oferta producentów mebli tego rodzaju jest niezwykle urozmaicona, nie tylko pod względem wyglądu, ale i najważniejszych parametrów. Bez problemu dobierzemy odpowiedni rozmiar łóżka, jego wymiary pasujące do pokoju dziecięcego, elementy ochronne (takie jak np. listwy czy barierki zabezpieczające) oraz materace. Łóżka-samochody dostępne są w wersji jednoosobowej, a także jako modele piętrowe. Co więcej, oprócz łóżek można zdecydować się również na inne elementy wyposażenia w oryginalnych kształtach nawiązujących do motoryzacji. Idealnym przykładem jest tutaj szafa Truck – pojemna, trwała i wyróżniająca się niebanalnym wyglądem.