Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Magiczne świetliki – wizualizacja pokoju

U przeszłej mamy wystarczająco dużo trosk, w związku ze zbliżającymi się narodzinami dziecka, dlatego wzięliśmy na siebie główne zadanie – stworzyć projekt pokoju dla niemowlęcia. Przed Wami gotowy wystrój wnętrza od projektantów Mebelev Polska <<Magiczne świetliki>>. Klimatyczny, ciepły i napełniony matczyną miłością. Wszystko co pozostanie Wam zrobić, to przenieść nasze gotowe rozwiązanie do pokoju Waszego dziecka. Meble, które wykorzystaliśmy w projekcie, znajdziecie w galerii zdjęć pod tekstem.

Głównym elementem każdego dziecięcego pokoju jest łożeczko. A teraz przygotujcie się na zaskoczenie: łóżeczko Sleepy od Mebelev Polska, w kolorze wenge zmienia się w 8 różnych mebli! Kiedy dziecko rośnie możesz zamienić je w kojec, przewijak, sofę, stół z dwoma krzesłami itd. – przeczytaj o możliwościach łóżeczka Sleepy i innych wariantach kolorystycznych na naszej stronie internetowej. Łożeczko w wystroju <<Magiczne świetliki>> wyposażyliśmy w przytulny baldachim i boki. Bezpieczne podświetlenie pozwala uzyskać bajeczny efekt – wieczorami Wasze dziecko będzie cieszyć się wspaniałymi światłami.

Jak stworzyć miejsce do przechowywania w małym pokoju? Po prostu, postawcie komodę: pojemny model z czterema szufladami z kolekcji klasycznej Mia – to najlepsze rozwiązanie! Kompozycję uzupełnią pełne wdzięku wiszące półki na książki. Strefę karmienia pozwoli Ci zorganizować wygodne krzesło i lampa podłogowa z abażurem. To chyba wszystko. O tak – nie zapomnijcie o szczegółach: miękkie tkaniny, tapeta o spokojnym wzorze, zdjęcia i obrazki na ścianie, sprawią, że wnętrze będzie bardzo ciepłe i indywidualne.