Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Miejski szyk – wizualizacje pokoju

Projektanci Mebelev Polska stworzyli to wyjątkowe wnętrze dla chłopców, którzy znają się na stylu. Ceglana ściana, naścienny wzór z tablic rejestracyjnych i kół, powalający z nóg Chevrolet Camaro, wyraziste linie mebli, to właśnie to, co jest potrzebne miejskiemu rajdowcy i miłośnikowi Transformersów. Skorzystajcie z naszego gotowego rozwiązania i odtwórzcie je w pokoju Waszego dziecka.

Głównym kolorem wystroju „Miejski szyk” został odlotowy żółty. Możecie również dać pierwszeństwo innym kolorom – Mebelev Polska w swojej ofercie dysponuje najbardziej stylowymi i żywymi kolorami. Meble z nowej serii Q-bix o geometrycznych, wyrazistych konturach, stworzyły fajny zestaw z łóżkiem-samochodem z serii UNO. Są to: rosnące razem z dzieckiem biurko, z szeroką wysuwaną, szufladą oraz szafa, której fasada jest ozdobiona designerskim nadrukiem. Oceńcie inne produkty z serii Q-bix – galeria zdjęć pod tekstem.

Nasze wnętrze w stylu loft wygląda świetnie dzięki przemyślanym dekoracjom. Wy również nie zapomnijcie o szczegółach, kiedy będziecie tworzyć wnętrze dla swojego małego miejskiego rajdowca.