Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 517 450 427

Czego szukasz?

Mebelev – producent wyjątkowych mebli dla dzieci

Nic nie może się równać ze szczęściem rodziców, których dzieci z przyjemnością kładą się w swoich łóżeczkach i zapadają w spokojny sen z uśmiechem na buziach. Już wkrótce i Wy możecie się o tym przekonać! Meble z naszego sklepu mogą się stać źródłem radości także dla waszych dzieci. Dobrze wiemy, że świat bajecznego, magicznego i bezpiecznego dzieciństwa jest tworzony przez rodziców. Dlatego z całych sił staramy się ułatwiać Wam to zadanie. Już od ponad 13 lat zajmujemy się produkcją mebli dla najmłodszych.

logonew - O nas

Produkowane przez nas łóżeczka to nie tylko piękne projekty, ale i najwyższej jakości komfortowe miejsca do spania.

Wszystkie meble, które znajdują się na naszej stronie internetowej, są wykonane z ekologicznej, trójwarstwowej laminowanej płyty pilśniowej o zwiększonej odporności na wilgoć klasy E-0.5, szczególnie rekomendowanej przy produkcji mebli dla dzieci.

Bycie rodzicem to ciągłe mierzenie się z różnymi wyzwaniami. Raz większymi, innym razem mniejszymi – ale nieodmiennie pochłaniającymi mnóstwo czasu i energii. Dzieci stale rosną, zmieniają się ich potrzeby. Wyrastają z ubrań, gromadzą coraz więcej zabawek – dziecięcy pokój zaczyna się kurczyć, podobnie jak dawne łóżka i szafki. Wybór nowych mebli z czasem staje się koniecznością. Wiadomo, że meble dla dzieci powinny być w stu procentach bezpieczne, wytrzymałe i funkcjonalne, ale ważna jest też ich estetyka. Wystrój dziecięcego pokoju, to, w jakim otoczeniu będzie przebywało dziecko, to sprawa wcale nie mniej istotna. W końcu będzie wpływać na kształtowanie gustu małego człowieka. Meble do dziecięcego pokoju po prostu muszą podobać się dzieciom. Projektując i wytwarzając meble w firmie Mebelev, robimy wszystko, by tak było. W naszą pracę wkładamy wiele pasji i z całych sił staramy się, żeby każdy nasz produkt był idealny – czy to będzie domek dla lalek, czy łóżko samochód. Sklep internetowy, który prowadzimy, ułatwi Państwu dokonanie wyboru. Znajdziecie tam wszystkie nasze produkty i łatwo dobierzecie kolory oraz wszystkie elementy dodatkowe, które oferujemy.

Meble, które zachwycą Twoje dziecko

Dzieci nie zawsze lubią praktyczne prezenty. Wiedzą, że niektóre rzeczy są im potrzebne, ale często się zdarza, że traktują je z dużą obojętnością. W większości przypadków dzieje się tak dlatego, że rzeczy, które są praktyczne, są jednocześnie tak bardzo zwyczajne. Cóż porywającego może być w szafie na ubrania czy półce na książki? Chyba nikt nie słyszał o dziecku, które z wypiekami na twarzy chwaliło się w szkole, że ma nowy tapczan. A co jeśli to możliwe?

Meble firmy Mebelev sprawią, że twoje dziecko będzie zachwycone. Dlaczego? Bo te meble są niezwykłe. Łóżka, które wyglądają niczym wielkie auta-zabawki, obiecujące niezapomnianą podróżą do krainy dziecięcej radości. Szafy przypominające przód olbrzymiej ciężarówki, w którym zwykłe szukanie koszulki staje się wyprawą w czeluści mechanicznego potwora. Pozwól swojemu dziecku cieszyć się niesamowitymi meblami. Zobacz, jak niesłychanie realistycznie prezentuje się nasze łóżko samochód Beta. Czy widzisz już szeroko otwarte oczy i uśmiech na buzi Twojego dziecka?

Oferta mebli – nie tylko łóżka auta

W ofercie firmy Mebelev możecie Państwo znaleźć nie tylko łóżka stylizowane na auta, ale także łóżka przeznaczone dla dziewczynek, szafy i szeroki wybór różnych komód i szafek – w różnych wielkościach, z drzwiczkami i szufladami – zależnie od tego, co lepiej się sprawdzi w pokoju Waszego dziecka. Proponujemy także pięknie wykonane, kolorowe domki dla lalek, które sprawdzą się również w roli półek na zabawki.

Ładnie i praktycznie: z pojemnikiem na pościel – łóżko samochód, z szufladą – łóżko dla dziewczynek

Wszystkie produkowane przez nas meble są bardzo wytrzymałe i praktyczne. W pojemnik na pościel o całkiem sporej pojemności wyposażamy każde nasze łóżko samochód, z szufladą, oferujemy zaś łóżka dla dziewczynek. Szufladę można wykorzystać nie tylko jako schowek na pościel – ale także jako dodatkową, rozkładaną część łóżka. Łóżko samochód ciężarówka ma półki umieszczone od strony łóżka, które są znakomitym miejscem do przechowywania ulubionych zabawek.

W dziecięcym pokoju nigdy nie dosyć praktycznych rozwiązań, które można wykorzystać na kilka sposobów. Tak właśnie jest z zagłówkami, które mogą być półką, a w które jest wyposażone każde łóżko samochód, z szufladą łóżka dla dziewczynek, która rozłożona pomieści całą kolekcję zabawek, będąc jednocześnie komfortowym miejscem do zabawy.