Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Oryginalne łóżka dla dzieci – dobry pomysł czy fanaberia?

Oryginalne łóżka dla dzieci – dobry pomysł czy fanaberia?

Oryginalne łóżka dla dzieci – dobry pomysł czy fanaberia?

Łóżka dla dzieci. Jeszcze kilkanaście lat temu oferta mebli dziecięcych nie była zbyt urozmaicona. Rodzice musieli wybierać spomiędzy standardowych modeli, a większość wyposażenia meblowego do pokoju dziecięcego była dość jednolita. Trzeba było albo przystać na to, co jest dostępne w sklepach, albo samodzielnie zadbać o ciekawe urozmaicenie dziecięcej przestrzeni. Obecnie mamy znacznie więcej możliwości. Producenci mebli dziecięcych zapewniają nam niezwykle bogaty wybór, a oferowane przez nich produkty są niekiedy bardzo oryginalne i nietypowe. Tak jest m.in. w przypadku marki Mebelev, która specjalizuje się przede wszystkim w produkcji łóżek i szaf w kształcie samochodów.

Wielu rodziców zastanawia się jednak, czy wybór takiego oryginalnego łóżka, np. w kształcie samochodu, będzie miało jakiś dodatkowy wpływ na rozwój malucha, czy jest wyłącznie dodatkowym elementem dekoracyjnym w jego pokoju.

Nietypowe łóżko rozwija kreatywność i pasje dziecka

Nietypowe meble, np. łóżka w kształcie samochodu, to oczywiście wyjątkowa dekoracja. Sprawi, że pokój malucha nabierze wyjątkowego charakteru i będzie wprawiał w zachwyt wszystkich odwiedzających. Właściwie nie trzeba będzie już zabiegać o dodatkowe, wymyślne ozdoby, dzięki czemu zostanie więcej wolnej przestrzeni do zabawy. Co więcej, łóżko-samochód (lub jakikolwiek inny kształt łóżka dostosowany do zainteresowań dziecka) to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zyskujemy nie tylko niezbędny mebel przeznaczony do spania, ale również unikalny gadżet.

Łóżko o nietypowych kształtach czy nadrukach spełni swoją funkcję tylko wtedy, gdy zostanie dostosowane adekwatnie do zainteresowań dziecka. Chłopcy już od najmłodszych lat zwykle zafascynowani są motoryzacją, dlatego łóżko w kształcie samochodu będzie dla nich niesamowitą niespodzianką. Będzie służyć nie tylko do spania, ale również wielu zabaw, podczas których maluch rozwinie swoją kreatywność, a może nawet wiedzę na temat funkcjonowania pojazdów. Dodatkowo starsze dzieci za sprawą takiego łóżka można wprowadzać w świat zasad ruchu drogowego i bezpieczeństwa na jezdni. A to już nie jest żadna fanaberia, ale doskonały sposób na naukę poprzez zabawę!

łóżko samochód NEO żółte