Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Red Rider – wizualizacja pokoju

Efektowny, żywy, ekspresyjny czerwony kolor idealnie pasuje dla wystroju dziecięcego pokoju. Udowodnili to nasi projektanci, tworząc projekt pokoju Red Rider.

Potrzeba tylko wziąć neutralne, jasne tło i rozmieścić na nim czerwone akcenty. Takie użycie kolorów wygląda dynamicznie i stylowo, nie przytłaczając przy tym swoją jaskrawością. U Futuka kids znajdziecie wszystko, co jest potrzebne dla wystroju czerwonego pokoju: szafy, biurko, łóżko i tekstylia. Wystarczy jedno kliknięcie, aby kupić cały gotowy wystrój!

Głównym elementem pokoju jest czerwone, błyszczące łóżko-samochód z serii NEO z materacem do podnoszenia, pokryte welurową tapicerką, ozdobione nadrukiem z efektem 3D. Wybierz dla łóżka pościel od Futuka kids – podkreśli jego sportowy charakter. Szafka Q-bix 33, komoda Q-bix 14 i biurko Q-bix 90 z nadrukami na frontach – meble te zostały zaprojektowane specjalnie dla łóżeczek dziecięcych Futuka – będą pasować do pracy i nauki. Detale nadają wnętrzu kompletny wygląd. Pokój Red Rider może być odtworzony w dowolnym, innym kolorze.