Sklep internetowy z meblami dla dzieci.

tel: +48 728 438 658

Czego szukasz?

Subtelny nastrój – wizualizacja pokoju

Myślicie jeszcze, jak urządzić pokój córeczki? Proponujemy Wam urzekające gotowe rozwiązanie! Dziewczęcy wystrój <<subtelny nastrój>> od projektantów Mebelev Polska będzie niewątpliwie godny dla wróżki, Calineczki, czy też Królewny Śnieżki. Wykorzystaliśmy w nim meble Mia Classic – jest to nowa seria od Mebelev w lekkim, klasycznym stylu.

Wszystkie przedmioty wystroju wnętrza idealnie do siebie pasują, tworząc lekki i zabawny klimat. Kompaktowe meble, proste konstrukcyjnie, są idealne dla małej przestrzeni. Jednak również w przypadku dużego pokoju, w ramach tej serii, znajdziesz różne moduły, które pozwolą Ci stworzyć solidną i funkcjonalną przestrzeń. Galeria zdjęć wyposażenia, które zostało zastosowane w tym wnętrzu, znajduje się pod tekstem.

Wyraźnym akcentem naszego wnętrza jest rozkładana sofa w kolorze „Barbie”. Ten model jest prezentowany w szerokiej gamie kolorów. Głównym elementem Waszego dziecięcego pokoju może więc zostać sofa w kolorze: lawendowym, brzoskwiniowym, niebieskim – spójrzcie, jakie inne delikatne kolory proponuje Wam Mebelev Polska. Podobnie jak na zdjęciu, uzupełnijcie wnętrze rosnącym biurkiem i innymi atrakcyjnymi akcesoriami. Oto i gotowe, przytulne wnętrze dla małej księżniczki, w którym będzie uwielbiała spać, bawić się i uczyć!